O nás

Spoločnosť Top Advert, s.r.o. sa vo svojom obore radí medzi profesionálnych dodávateľov prenosných prezentačných systémov. Cieľom spoločnosti je skutočné porozumenie potrebám zákazníkov a vytvorenie dlhodobých obchodných vzťahov. Spoločne s našimi klientmi chceme nájsť správnu cestu k efektívnej prezentácii ich spoločnosti. Volíme osobný prístup a snažíme sa riešiť všetky požiadavky, pričom hľadáme optimálne a efektívne riešenie Vašej prezentácie.

Firma Top Advert vstúpila na český trh v roku 2008 s myšlienkou poskytnúť zákazníkom kvalitu za rozumnú cenu, profesionalitu a v neposlednej rade podporu predaja reklamným agentúram a koncovým užívateľom.

S cieľom čo najefektívnejšieho výberu a nákupu obľúbených prezentačných expo-systémov sme pre našich zákazníkov vytvorili eshop e-rollup, ktorý funguje na týchto princípoch:

  1. široký sortiment expo systémov - môžete vyberať od štandardných cez strednú kategóriu, po luxusné designové, v rôznych farebných prevedeniach vrátane outdoorových a obojstranných variant.
  2. rozmerová variabilita - mimo základnej šírky 85 cm a 100 cm máme veľmi atraktívne expo systémy v šírkach 120 cm, 150 cm, 200 cm a 300 cm.
  3. predajný servis s rýchlou expedíciou a dodávkou - skladom máme aktuálne k dispozícii cca 10.000 ks rôznych typov s tým, že expedícia skladového tovaru prebieha do 24 hodín od obdržania objednávky s dodaním zákazníkovi do 48 hodín. Najpredávanejšie typy môžeme okamžite dodať aj v počte stoviek kusov.
  4. priaznivé ceny - snažíme sa portfólio výrobkov rollup koncipovať tak, aby sme vo svojej kategórii mali vždy v porovnaní s konkurenciou výrobky za najlepšie ceny
  5. kompletná dodávka – „vrátane tlače" - systémy je možné dodať včetne tlače banneru za podmienok uvedených u jednotlivých položiek e-shopu. 

Všetky rollupy z ponuky e-shopu sú vystavené v našej vzorkovni Ulica Svornosti 43, Bratislava 821 06, kde je možné odprezentovať technické a estetické parametre výrobkov a ich kvalitu. Budeme vďační za akékoľvek pripomienky k našim službám.

V prípade záujmu Vám radi vytvoríme obchodné podmienky pre partnerskú spoluprácu pri predaji celého portfólia našich reklamných nosičov.

Team Top Advert