FAQ

Čo sú EXPO SYSTÉMY?

Expo systémy sú jednoduché mobilné systémy umožňujúce účinnú mobilnú prezentáciu za veľmi zaujímavú obstarávaciu cenu, konkrétne sa jedná o nasledujúce produkty:

  • ROLL-UPY
  • BANNER SYSTÉMY
  • STOJANY NA TLAČOVINY
  • PREZENTAČNÉ STOLÍKY
  • PREZENTAČNÉ STENY
  • VLAJKOVÉ SYSTÉMY
  • STOJANY A RÁMY

Kde a kedy je možné použiť EXPO SYSTÉMY?

ES je možné použiť kdekoľvek, kde sa uvažuje s častým premiestňovaním alebo dočasným umiestnením reklamného pútača. Vzhľadom k veľmi jednoduchej manipulácii a rýchlosti inštalácie sú obľúbené práve ako súčasť expozícii výstavných stánkov, propagačných akcií, promo stánkov, showroomov, predajných a verejných priestorov, predsálí divadelných a kino sál. Vzhľadom k štandardnej výške 200 cm sa jedná o neprehliadnuteľnú reklamu, ktorá už z diaľky zaujme. Pre svoju mobilitu je možné každý deň nájsť pre stojan nové miesto, a tým opakovane zaujať.

V čom sú Vaše EXPO SYSTÉMY lepšie než ostatné?

Snažíme sa mať nižšie ceny, širší sortiment a lepší predajný servis než konkurencia. Preto máme viac než 10.000 rôznych ES skladom a tovar dodávame okamžite po obdržaní objednávky.

Prečo by som mal využiť práve Váš e-shop?

Náš e-shop je vo svojom obore jeden z mála internetových obchodov, ktorý má vo svojej ponuke veľký výber expo systémov rôznych šírok, farieb a ďalších možností. Skladom máme viac než 80 % tovaru, ktorý je možné okamžite expedovať.

Kedy môžem očakávať dodanie?

Tovar bude podľa jeho dostupnosti a prevádzkových možností dodávateľa dodaný v čo najkratšej dobe poštou alebo iným prepravcom, obvykle do 1-5 pracovných dní od záväzného potvrdenia objednávky či potvrdenia grafického návrhu v prípade sortimentu vrátane tlače. Tovar je možné dodať tiež expresnou službou nášho zmluvného prepravcu do 12 hod. Táto preprava je ale s príplatkom a vzťahuje sa väčšinou na tovar bez tlače. V prípade neskladových položiek je doba dodania spravidla dlhšia. Zákazník bude o prípadnom predĺžení dodacej doby včas informovaný.

Je možné platiť kartou?

Zatiaľ sme nesprevádzkovali platobný terminál. V prípade, že bude o platbu kartou záujem, sme schopní túto službu v blízkej budúcnosti zaviesť.

Požičiavate EXPO SYSTÉMY?

Vzhľadom k nízkym cenám ES v našom e-shope, nepovažujeme za zmysluplné zaoberať sa požičiavaním alebo prenájmom mechanik. Pokiaľ bude z Vašej strany záujem o zapožičanie expo systémov, nebránime sa spoločnej dohode o prenájme.

Dodávate i tlač?

Áno, RÝCHLE dodávky tlače bannerov patria k výhodám našej spoločnosti.

Spracujete i grafický návrh?

Áno, grafik našej spoločnosti Vám je plne k dispozícii. Môžete sa spoľahnúť na jeho kreativitu, originalitu a schopnosť vcítiť sa do Vašich potrieb či predstáv. Náš grafik preferuje osobný prístup a každému klientovi sa venuje individuálne.

Akú minimálnu a maximálnu šírku Roll upu dodávate?

Štandardne dodávame Roll up displeje šírky 80 cm, 85 cm, 100 cm, 150 cm, 200 cm a 300 cm v jednostrannom i obojstrannom prevedení.

Môžete mi dodať rôzne farebné prevedenie Roll-upov?

K dispozícii sú štandardné farby strieborná (alebo farba hliníku) a čierna. Pokiaľ potrebujete Váš banner zladiť s logom, interiérom či tlačenou grafikou, ponúkame Vám farebné bočnice Rollu-upu. K dispozícii je 6 základných farieb (žltá, červená, zelená, modrá, svetlá strieborná, tmavo šedá).

Aké minimálne množstvo musíme objednať, aby sme mohli mať na mechanizmoch EXPO SYSTÉMOV svoje logo, prípadne potlač na kartóne? O koľko sa navýši cena?

Minimálne množstvo pre označenie mechaniky štítkom je 50 kusov. Prípadnú potlač kartónu je možné tiež dodať, tu je však minimálne množstvo 100 kusov. V oboch prípadoch je navýšenie ceny minimálne a to od 0,- Kč do cca 50,- Kč za kus. Všetko je nutné konzultovať a dohodnúť dopredu s obchodníkom.

Je možné Roll-up opraviť v prípade, že nesprávne zaistím poistku a povolí pružina? (alebo pokiaľ mechanizmus menej pruží – v prípade tuhších a ťažších materiálov?)

V prípade, že sa Vám navinie inštalačná fólia dovnútra mechanizmu, odšraubujte bočnú stranu (tú, na ktorej nie je poistka). Opatrne povytiahnite veko a z boku vsuňte do ústia roll-up mechaniky inštalačnú fóliu. Zaistite druhú stranu poistkou. Nasaďte späť na valec odšraubovaný bok a pomaly otáčajte po smere chodu hodinových ručičiek. Po pevnom natiahnutí bok prišraubujte k mechanike Roll - upu. Rovnako postupujte, pokiaľ pružina resp. valec, nenapína banner dostatočne pevne (v prípade použitia pevnejších materiálov).